Zapraszamy na szkolenie z zarządzania projektami inwestycyjnymi

Stowarzyszenie Metropolia Poznań zaprasza na jednodniowe szkolenie pt. "Zarządzanie projektami inwestycyjnymi i budowlanymi z uwzględnieniem aktualnej sytuacji prawnej", które odbędzie się w 24 września 2018 od godz. 10.00.

Szkolenie ma na celu przygotować uczestników procesu inwestycyjnego (projektowanie, realizacja, nadzór) do realizowania go zgodnie z wymaganiami prawa i interesem publicznym z praktycznym uwzględnieniem norm prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego oraz reguł tzw. dobrej praktyki inwestycyjnej.


W sposób szczególny szkolenie skierowane jest do pracowników samorządowych z terenu Metropolii Poznań, w tym koordynatorów ZIT oraz osób odpowiedzialnych za przygotowanie i realizację inwestycji (w tym projektów ZIT) oraz fundusze unijne i zewnętrzne.

Szkolenie jest szczególnie istotne dla podmiotów realizujących projekty infrastrukturalne ze środków ZIT dla MOF Poznania.

Szkolenie prowadzone będzie przez eksperta zewnętrznego.

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania
, ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro) w poniedziałek 24 września 2018 r. od godz. 10.00.

Bezpośrednio przed szkoleniem w tej samej lokalizacji odbędzie się spotkanie dla Koordynatorów ZIT.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do dnia 20 września br. wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na podstronie szkolenia.