Opublikowane na Serwis Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Poznania w ramach WRPO 2014+ (http://www.zit.metropoliapoznan.pl/)

Spotkanie konsultacyjne dla potecjalnych beneficjentów poddziałań 6.4.2 oraz 8.3.4 (typ I) - 26.11.2019

Stowarzyszenie Metropolia Poznań oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zapraszają we wtorek 26 listopada 2019 roku na spotkanie konsultacyjne dla potencjalnych beneficjentów WRPO 2014+.

Spotkanie odbywa się w związku z ogłoszonymi konkursami do poddziałań:


Podczas spotkania będą udzielane indywidualne konsultacje dla przedstawicieli potencjalnych beneficjentów ww. poddziałań.

Będzie okazja do zadania pytań pracownikom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (IZ) oraz Stowarzyszenia Metropolia Poznań (IP), czyli instytucji biorących udział w ocenie projektów w naborach.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Metropolia Poznań ul. Kościelna 37 w Poznaniu (II piętro) we wtorek 26 listopada 2019r. w godz. 12.30 - 14.30Nie ma konieczności wysyłania zgłoszeń na spotkanie. Zainteresowanych prosimy o przybycie w podanym terminie do siedziby Stowarzyszenia Metropolia Poznań.


Spotkanie jest bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.


W przypadku dojazdu samochodem osobowym informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu oraz na pobliskim parkingu płatnym – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.
Adres źródła: http://www.zit.metropoliapoznan.pl/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/spotkanie-konsultacyjne-dla-potecjalnych-beneficjentow-poddzialan-6-4-2-oraz-8-3-4-typ-i-26-11-2019