Opublikowane na Serwis Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Poznania w ramach WRPO 2014+ (http://www.zit.metropoliapoznan.pl/)

Spotkanie dla koordynatorów ZIT - 27.03.2017

Stowarzyszenie Metropolia Poznań zaprasza koordynatorów ZIT na spotkanie dnia 27 marca 2017 roku na godz. 9.00
(Spotkanie dla Koordynatorów ZIT).

Podczas spotkania zostaną omówione sprawy bieżące m.in. nowe zasady refundacji wynagrodzeń koordynatorów.

Spotkanie odbędzie się w Poznaniu w poniedziałek 27 marca 2017r. w godz. 9.00-10.00 w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro).

Bezpośrednio po spotkaniu dla koordynatorów ZIT w przedmiotowej lokalizacji od godz. 10.00 odbędzie się szkolenie pt. "Ochrona środowiska w procesie inwestycyjnym". Informujemy, że zgłoszenia na szkolenie dot. OOŚ odbywają się poprzez formularz na podstronie szkolenia.

Dla osób uczstniczących jedynie w spotkaniu dla koordynantorów ZIT nie ma konieczności rejestracji przed wydarzeniem. Spotkanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

W przypadku dojazdu samochodem osobowym informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu oraz na pobliskim parkingu buforowym – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.

Lokalizacja:


Prezentacja ze szkolenia:

Zasady refundacji wynagrodzeń koordynatorów


Dokumentacja zdjęciowa:Adres źródła: http://www.zit.metropoliapoznan.pl/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/spotkanie-dla-koordynatorow-zit-27-03-2017