Spotkanie dla koordynatorów ZIT - 22.05.2018

Stowarzyszenie Metropolia Poznań zaprasza koordynatorów ZIT na spotkanie we wtorek 22 maja 2018r. na godz. 9.00 (Spotkanie dla Koordynatorów ZIT).

Podczas spotkania z koordynatorami poruszony zostanie przede wszystkim temat przyspieszenia wdrażania instrumentu ZIT i zintensyfikowania działań w zakresie rozliczania projektów ZIT. Omówimy także aktualny stan realizacji instrumentu ZIT, cele jakie zostały nam wyznaczone przez Ministerstwo na kolejne kwartały tego roku i porozmawiamy o podejmowanych w związku z tym działaniach. Poruszona zostanie także kwestia sprawozdań comiesięcznych. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa dla osób pełniących funkcję koordynatorów ZIT w samorządach Metropolii Poznań.

Spotkanie odbędzie się w Poznaniu we wtorek 22 maja 2018r. w godz. 9.00-9.50 w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro).

Bezpośrednio po spotkaniu dla koordynatorów ZIT w przedmiotowej lokalizacji od godz. 10.00 odbędzie się szkolenie dla potencjalnych beneficjentów poddziałania 3.3.3 Typ II.

Dla osób uczstniczących w spotkaniu dla koordynantorów ZIT nie ma konieczności rejestracji przed wydarzeniem. Spotkanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

W przypadku dojazdu samochodem osobowym informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu oraz na pobliskim parkingu buforowym – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.

Lokalizacja:
Prezentacje ze szkolenia:


Prezentacja ze spotkania dla koordynatorów ZIT 22.05.2018


Dokumentacja fotograficzna: