Szkolenie "Zarządzanie projektami inwestycyjnymi i budowlanymi z uwzględnieniem aktualnej sytuacji prawnej" - 24.09.2018

Stowarzyszenie Metropolia Poznań zaprasza na jednodniowe szkolenie pt. "Zarządzanie projektami inwestycyjnymi i budowlanymi z uwzględnieniem aktualnej sytuacji prawnej", które odbędzie się w 24 września 2018 od godz. 10.00.

Szkolenie ma na celu przygotować uczestników procesu inwestycyjnego (projektowanie, realizacja, nadzór) do realizowania go zgodnie z wymaganiami prawa i interesem publicznym z praktycznym uwzględnieniem norm prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego oraz reguł tzw. dobrej praktyki inwestycyjnej.


W sposób szczególny szkolenie skierowane jest do pracowników samorządowych z terenu Metropolii Poznań, w tym koordynatorów ZIT oraz osób odpowiedzialnych za przygotowanie i realizację inwestycji (w tym projektów ZIT) oraz fundusze unijne i zewnętrzne.

Informujemy, że uczestnictwo w szkoleniu będzie brane pod uwagę przy ocenie aktywności koordynatorów ZIT.

Szkolenie jest szczególnie istotne dla podmiotów realizujących projekty infrastrukturalne ze środków ZIT dla MOF Poznania.

Szkolenie prowadzone będzie przez eksperta zewnętrznego.

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania
, ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro) w poniedziałek 24 września 2018 r. od godz. 10.00.

Bezpośrednio przed szkoleniem w tej samej lokalizacji odbędzie się spotkanie dla Koordynatorów ZIT - informacja o spotkaniu znajduje się na następującej postronie.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do dnia 20 września br. wypełnić formularz zgłoszeniowy poprzez kliknięcie pola „weź udział”. Liczba miejsc jest ograniczona – wysłanie zgłoszenia nie oznacza automatycznego wpisu na listę obecności. Do dnia 21 września br. mailem otrzymają Państwo potwierdzenie udziału lub informację o braku miejsc i wpisie na listę rezerwową. Prosimy o rozważanie uczestnictwa 2 osób w obrębie danego samorządu.

Budynek jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi - winda znajduje się przy wejściu do nowej częsci kompleksu Instytutu od strony ul. Estkowskiego. W przypadku dojazdu samochodem osobowym informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu oraz na pobliskim parkingu buforowym – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Program:
Program szkolenia "Zarządzanie projektami inwestycyjnymi i budowlanymi z uwzględnieniem aktualnej sytuacji prawnej" 24.09.2017

Prezentacja:
Prezentacja_ze_szkolenia_24.09.2018


Lokalizacja:Dokumentacja zdjęciowa: