Spotkanie dla potencjalnych beneficjentów poddziałania 3.3.3 Typ I oraz 3.3.3 Typ II - 30.08.2017

Stowarzyszenie Metropolia Poznań oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zapraszają we środę 30 sierpnia 2017 roku na szkolenie dla potencjalnych beneficjentów WRPO 2014+. Szkolenie dotyczyć będzie poddziałania 3.3.3 Wspieranie strategii niskoemisyjnych w tym mobilność miejska w ramach ZIT dla MOF Poznania - Typ projektu I Inwestycje funkcjonalnie powiązane z tworzeniem systemu zintegrowanych węzłów przesiadkowych ZWP oraz Typ projektu II Rozbudowa systemu tras rowerowych na obszarze funkcjonalnym Poznania.

Spotkanie odbywa się w związku z ogłoszonymi konkursami dla poddziałania 3.3.3 (Typ projektu I oraz Typ projektu II). Podczas szkolenia zostanie omówiona m.in. dokumentacja konkursowa, w tym kryteria wyboru projektów (strategiczne, formalne i merytoryczne).

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu we środę 30 sierpnia 2017r. od godz. 10.00 w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania
ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro).

Nie ma konieczności rejestracji przed wydarzeniem - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w szkoleniu. Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

W przypadku dojazdu samochodem osobowym informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu oraz na pobliskim parkingu buforowym – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.
Dokumentacja zdjęciowa: